Stel cookie voorkeur in

Team

Wanja van Langen

Schoolleider

werkzaam op:  ma, di, wo & do

wanja.vanlangen@debasisfluvius.nl

026-3230729

Etske Thie

Unit onderbouw - leerkracht groep 1/2A

Werkzaam op: ma, di, wo & do

etske.thie@debasisfluvius.nl

026-3230729

Marloes Joosten

Unit onderbouw - leerkracht groep 1/2B

Werkzaam op: ma, di, wo, do & vr

marloes.joosten@debasisfluvius.nl

026-3230729

Margo Peters

Unit onderbouw - leerkracht groep 3

Werkzaam op: ma, di & vr

margo.peters@debasisfluvius.nl

026-3230729

Marianne Mayer

Unit onderbouw - leerkracht groep 3

Werkzaam op: woe, do & vr (groep 1/2A)

marianne.mayer@debasisfuvius.nl

026-323-729

Willemijn Horlings

Leerkracht groep 4

Werkzaam op: ma, di, wo, do & vr

willemijn.horlings@debasisfluvius.nl

026-3230729

Boukje Miedema

Unit middenbouw - leerkracht groep 5

Werkzaam op: ma, wo, do & vr

boukje.miedema@debasisfluvius.nl

026-3230729

Anna de Jonge

Unit middenbouw - leerkracht groep 6

Werkzaam op: ma, di, wo, do & vr

anna.dejonge@debasisfluvius.nl

026-3230729

Ephraïm van Dam

Unit middenbouw - vervangende leerkracht groep 6

werkzaam op: ma, di, wo, do & vr

ephraim.vandam@debasisfluvius.nl

026-3230729

Laura Huberts

Unit bovenbouw - leerkracht groep 7

Werkzaam op: ma, di, wo, do & vr

laura.huberts@debasisfluvius.nl

026-3230729

Marlous Mekking

Unit bovenbouw - leerkracht groep 8

Werkzaam op: ma, di & wo

marlous.mekking@debasisfluvius.nl

026-3230729

Marian Hendriks

Unit bovenbouw - leerkracht groep 5 & 8

Werkzaam op: di (groep 5), do & vr (groep 8)

marian.hendriks@debasisfluvius.nl

026-3230729

Marijn van der Hidde

Intern Begeleider

Werkzaam op: di, wo, do & vr

marijn.vanderhidde@debasisfluvius.nl

026-3230729

Jaap Meijer

Conciërge

Werkzaam op: di & vr

jaap.meijer@debasisfluvius.nl

026-3230729

Priscilla Vieane

Administratief medewerker

Werkzaam op: ma & do

info.obsdavinciarnhem@debasisfluvius.nl

026-3230729

Jaime Nolten

Onderwijs assistente groep 4, 5 & 6

Werkzaam op: vr

jaime.nolten@debasisfluvius.nl

026-3230729

Tessa Hofman

Vakdocent gym

Werkzaam op: ma